Zbulohet tradhtia e Kanye West ndaj Kim Kardashian

Bota e Yjeve

Zbulohet tradhtia e Kanye West ndaj Kim Kardashian

Nga: Bota sot Më: 15 shtator 2021 Në ora: 14:50
Kim Kardashian dhe Kanye West

Kanye West po akuzohet se ka tradhtuar Kim Kardashian me nëj kënëgtare të profilit të lartë, derisa ajo po përpiqej të rifitonte besimin e saj për lindjes së fëmijës së dytë të tyre.

Ndarja e reperit nga ylli televiziv Kim, me të cilën ka katër fëmijë, u konfirmua në muajin shkurt, gjashtë vjetë pas martesës së tyre, në Itali.

Burimet kanë pohuar se që atëherë ai ishte jobesnik ndaj gruas së tij, që kur priti djalin Saint, tani pesë vjeqar.

Thuhet se ai ka tradhtuar me një grua tjetër që besohet të jetë një yll global./Bota sot

Image
Më të lexuarat
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat