Dhurata Dora duket joshëse në fotografinë e fundit

Bota e Yjeve

Dhurata Dora duket joshëse në fotografinë e fundit

Më: 15 shtator 2021 Në ora: 19:10
Dhurata Dora

Këngëtarja erdhi me një paraqitje mjaft atraktive.

Dhurata dora dihet se është një ndër këngëtaret më të dashura për publikun shqiptar,.

Paraqitjet në rrjete sociale i ka mjaft të shpeshta, ku ndan imazhe nga përditshmëria apo jeta profesionale dhe së fundmi Dhurata ka vendosur të sjellë fotografi joshëse për ndjekësit.

Image

Në fotot e fundit Dhurata u shfaq me veshjen plot me stil teksa theksoi linjat trupore.

Duke theksuar linjat trupore mjaft shumë teksa kombinoi edhe grimin me veshjen për një duke sa më atraktive

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Dhurata Dora (@dhuratadora)

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Më të lexuarat
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat