Rihanna vjen me veshje shumëngjyrëshe

Bota e Yjeve

Rihanna vjen me veshje shumëngjyrëshe

Më: 16 shtator 2021 Në ora: 20:10
Rihanna

Ajo ndau dy fotografi të shkëlqyera nga fotosesioni i saj i ri me markën e bagazheve RIMOWA të mërkurën.

Duke u futur në një bikini me grep të verdhë, Rihanna, 33 vjeç, shfaqi barkun e saj ndërsa ndezi kamerën një shkëlqim të zjarrtë në foton e parë të shpërndarë në Instagramin e saj.

Në një tjetër, ylli u ul në pjesën e pasme të një makine ndërsa mbështeste dorën në një valixhe të madhe të kuqe.

E veshur me bikini të guximshme nën një xhaketë të ngjyrosur me kravatë dhe duke vendosur pixie-n e saj të zezë të prerë nën një kapelë kovë me leopard, Rihanna tregoi ndjenjën e saj të stilit të stuhisë.

Bukuroshja me flokë korbi tronditi gjithashtu me një palë xhinse me shumë ngjyra dhe veshi një nga valixhet e vogla të markës të lidhura në pjesën e bustit të saj.

Miliarderja Rihanna – e cila vlen rreth 1.7 miliardë dollarë (1.2 miliardë) – e aksesorizuar me dy gjerdanë me rruaza.

Kjo foto vjen pasi Rihanna vazhdoi festën të hënën në mbrëmje ndërsa ajo organizoi një postim në mbrëmjen e Met Gala në New York City.

Image
Image

 

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat