Sa e lumtur po duket Fifi

Bota e Yjeve

Sa e lumtur po duket Fifi

Më: 17 shtator 2021 Në ora: 21:33
Fifi

Filloreta Raçi, është këngëtarja e njohur, e cila ka bërë karrierë në Shqipëri, ku po vazhdon të jetojë.

Këngëtarja e njohur, pjesmarrëse në shumë festivale dhe evente të ndryshme, ka disa këngë hite.

Edhe jeta private e Fifit shumë shpesh është vënë në qendër të vemendjes, ani pse deri më tani asgjë nuk dihet konkretish.

Fifi, tashmë paska bërë një tatuazh në dorë dhe tatuja e saj është krejt ndryshe: një bombë.

Image
Image

 

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Më të lexuarat
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat