Beatrix Ramosaj shfaqet si zonjë me të kuqe dhe me një buqetë lule

Bota e Yjeve

Beatrix Ramosaj shfaqet si zonjë me të kuqe dhe me një buqetë lule

Më: 18 shtator 2021 Në ora: 00:41
Beatrix Ramosaj

Influencerës dhe këngëtares shqiptare, Beatrix Ramosaj, i ka dalë një vizitë e papritur në Austri.

Bukuroshja shqiptare, ka postuar sot disa foto në shkallët e një pallati, derisa tregon se është atje në një vizitë të papritur.

Edhe pse është në vjen, bukuroshja nuk ka treguar për shkakun e vizitës së saj.

Ajo që bie në sy është se bukuroshja ka edhe një tufë me lule në dorë, trëndafila të kuq – të cilët simbolizojnë dashurinë.

Ajo duket bukur, derisa ka të veshur një fustan të kuq të shkurtër, i cili thekson asetet e saj – sidomos këmbët dhe gjoksin e saj seksi. 

Image
Image
Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Më të lexuarat
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat