Selena Gomez merr vëmendje në të zeza në New York

Bota e Yjeve

Selena Gomez merr vëmendje në të zeza në New York

Më: 18 shtator 2021 Në ora: 13:23
Selena Gomez

Ajo kohët e fundit u kthye në Los Angeles pasi promovoi serinë e saj Hulu Only Murders In The Building në New York City.

Dhe, Selena Gomez e trajtoi veten me një natë të merituar kur shijoi darkën në pikën e nxehtë të famshme The Nice Guy në perëndimin e Hollivudit të enjten.

Aktorja 29-vjeçare shfaqi kthesat e saj në një fustan prej lëkure artificiale me bel të lartë, i veshur në njërën anë.

Ajo e shoqëroi fundin seksi me një bluzë të zezë dhe disa taka të zeza stileto.

Gomez mbante sendet e saj në një çantë të zezë të stilistit, ndërsa i dha ansamblit të saj një ngjyrë me një manikyr blu pluhur.

Flokët zeshkane të saj u ndanë në mes dhe i rrodhën poshtë kurrizit dhe gjoksit në kaçurrela të lirshme.

Pas ngrënies në restorantin e dashur WeHo, Selena u kap dhe u kthye në automjetin e saj të drejtuar.

Ajo e mbajti pjesën më të madhe të filxhanit të saj të famshëm të fshehur nën një maskë fytyre.

Nata e Gomez në Los Angeles vjen vetëm disa ditë pasi u raportua se Only Murders In The Building u rinovua për një sezon të dytë në Hulu.Image

 

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Më të lexuarat
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat