Lindsey Pelas ndezë rrjetin me foton e fundit

Bota e Yjeve

Lindsey Pelas ndezë rrjetin me foton e fundit

Më: 18 shtator 2021 Në ora: 19:58
Lindsey Pelas

Lindsey Pelas ka treguar edhe njëherë fizikun e saj perfekt.

Modelja bionde është shfaq veshur me një body të bardhë dhe corapë të gjata duke pozuar joshëse para pasqyrës.

Image

Ajo nuk shpëtoi pa u komentuar nga ndjekësit e saj të cilët mbetën të mahnitur nga paraqitja e modeles.

Si zakonisht ajo mori komplimentet më unike për dukjen e saj fantastike.

Image

Theksojmë se Lindsey numëron 8 milionë ndjekës në instagram.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Më të lexuarat
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat