Më në fund Rita Ora flet për të dashurin e saj

Bota e Yjeve

Më në fund Rita Ora flet për të dashurin e saj

Nga: Bota sot Më: 19 shtator 2021 Në ora: 10:00
Rita Ora,Taika Waititi

Ylli i muzikës Rita Ora ka dhënë një sqarim të rrallë për raportin e saj me të dashurin, regjisorin Taika Waititi.

Duke folur për revistën australiane të Vogue, Rita ka thënë se ka një vend të mrekullushëm kur u pyet për romancën e saj.

"Unë kam një vend shumë të mrekullushëm në jetën time, kjo është gjithcka që do të them për këtë", ka thënë Rita Ora.

Ndryshe, lidhja e tyre është zbuluar pak kohë më parë dhe tanimë Rita Ora ka bërë paraqitjet e para me të dashurin e saj regjisor./Bota sot

Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat