Dua Lipa me veshje të paktë në performancën e saj në “iHeartRadio”

Bota e Yjeve

Dua Lipa me veshje të paktë në performancën e saj në “iHeartRadio”

Më: 19 shtator 2021 Në ora: 21:24
Dua Lipa

Dua ka mahnitur publikun e iHeart Radio me paraqitjen e saj.

Të gjithë sytë ishin në Dua Lipan pasi ajo hapi festivalin e muzikës IheartRadio duke tronditur me veshjen e purpurt leotard dhe triko të zezë duke treguar lëvizjet e saj sexy në natën e premte në Las Vegas, shkruan Daily Mail.

Fituesja e trefishtë e Grammy-it, dukej shumë bukur me flokët e saj të rregulluara dhe me gjithë detajet e tjera.

Image

Ajo ishte e rrethuar nga kërcimtarë në bodysuits metalike argjendi, të cilët pasqyronin çdo lëvizje të Lipa-s teksa ajo interpretoi projektet më të fundit nga albumi i saj.

Image

Dua e cila është në lidhje me vëllanë e vogël të modeles Gigi Hadid, u shfaq e lumtur në skenë duke arritur me muzikën e saj të lumturoj edhe ata që ishin prezent.

Image

Dua arriti të kaloj prishtshmëritë përkrah interpretuesve të tjerë në mbrëmjen, e cila përfshinte Weezer, Dari Rucker, J. Cole, Nelly, Florida Georgia linjë, Walker Hayes dhe Finneas në T-Mobile Arena .

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Më të lexuarat
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat