Kështu duket Dua Lipa në ditëlindjen e vajzës së Gigi Hadid

Bota e Yjeve

Kështu duket Dua Lipa në ditëlindjen e vajzës së Gigi Hadid

Nga: Bota sot Më: 20 shtator 2021 Në ora: 09:46
Dua Lipa, Bella Hadid

Vajza e Gigi Hadid dhe Zayn Malik është rrethuar nga njerëzit e saj të dashur në ditëlindjen e saj të parë dhe kishte një kod të veshjes, fund të shkurtër ose pantollona 'budalla',

Tezja e saj, Bella dukej e mrekullushme me një xhaketë ë bardhë dhe një fund të shkurtër të kuq të shtunën.

Ajo këtë veshje e kishte kombinuar me një palë cizme lëkure të zeza dhe syze dielli kur arriti në apartamentin e Gigit në New York.

E ftuar ishte edhe Dua Lipa, ajo kishte zgjedhur një veshje të shkurtër, fund dhe xhaketë të njëjtë bardhë e zi dhe mbante një lodër në dorë./Bota sot

Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Më të lexuarat
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat