Beatrix Ramosaj shëtit me shampanjë rrugëve

Bota e Yjeve

Beatrix Ramosaj shëtit me shampanjë rrugëve

Më: 20 shtator 2021 Në ora: 21:41
Beatrix Ramosaj,

Këngëtarja dhe influencierja e rrjeteve sociale, Beatrix Ramosaj, ka vazhduar me paraqitjet e saj nga Vjena

Derisa ajo ka treguar për këto ditë asetet e saj, si dhe është shfaqur me një buqetë lule në duar.

Sot, ajo është parë mjaft ekstravagante me një palë veshje të gjelbra.

“Ishte një natë me plot flluska”, ka shkruar ajo poshtë kësaj fotografie derisa në dorë mban një shishe shampanjë.

Ajo po ashtu është parë duke vizituar qendra historike në kryeqytetin austriak.

Image
Image

 

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat