Kështu po e shijon kohën Dua Lipa në New York me partnerin e saj

Bota e Yjeve

Kështu po e shijon kohën Dua Lipa në New York me partnerin e saj

Më: 21 shtator 2021 Në ora: 15:32
Dua Lipa dhe Anwar Hadid

Ajo kthen kokën kudo që shkon.

Dhe, Dua Lipa shfaqi edhe një herë ndalimin e trafikut teksa kaloi ca kohë në New York City me të dashurin e saj Anwar Hadid, 22 vjeç, të hënën.

Këngëtarja 26 vjeç, tregoi njërën këmbë në një skaj të fustanit me shirita dhe të çarë deri në kofshë.

Të gjithë sytë ishin drejtuar çiftit të famshëm teksa po dilnin nga ndërtesa me Dua në krye.

Këngëtarja dukej në lartësinë e stilit me veshjen e saj të prerë dhe një palë atlete blu të trashë.

Ajo mbante veshur fustanet e saj të korbit të mëndafshtë me një pjesë qendrore në modë, ndërsa i jepte pamje veshëve me vathë të guaskës dhe një palë syze dielli.

Këngëtarja doli nga ndërtesa ku jeton duke hapur derën me një dorë të stolisur me unazë.

Ajo mbante celularin e saj rozë dhe një shishe ujë, përveç çantës së saj të stilit të dorës, të veshur mbi supe.

I dashuri i Dua ndoqi nga afër, i veshur plotësisht i zi me kufjet e tij të vendosura mbi supe.

Përveç karrierës së saj muzikore, Dua është e zënë me xhirimet e thrillerit të ardhshëm spiun Argylle.

Image
Image

 

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat