Rihanna del tërësisht në të zezë

Bota e Yjeve

Rihanna del tërësisht në të zezë

Më: 22 shtator 2021 Në ora: 16:06
Rihanna

Ajo publikoi trailerin e saj të tretë vjetor Savage X Fenty Show të martën, duke dërguar temperatura të larta në proces.

Dhe atë mbrëmje, Rihanna festoi me stil duke bërë një dalje për të ngrënë në restorantin e lartë Santa Monica Giorgio Baldi.

Duke dalë me një veshje elegante plotësisht të zezë, Rihanna, 33 vjeç, dukej çdo centimetër megastar kur ajo dilte nga restoranti, duke ndezur një aluzion të sytjenës së saj të hijshme me dantella.

Vendosur një palë syze dielli të nxira, krijuesja e veshjes veshi një bluzë të zezë delikate mbi të brendshme dhe u fut në një palë pantallona të zeza që përqafonin figurën.

Ajo i shtoi lartësi kornizës së saj me taka të shkëlqyeshme të gishtave të këmbëve dhe u vesh me stoli të shtrenjta.

Rihanna e bëri atë të duket e famshme me një goditje të fortë të buzëkuqit të kuq.

Dalja e super yllit erdhi disa orë pasi ajo publikoi trailerin e saj të tretë vjetor Savage X Fenty Show.

Image
Image

 

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Më të lexuarat
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat