Elvana shfaqet seksi në reçipeta

Bota e Yjeve

Elvana shfaqet seksi në reçipeta

Më: 23 shtator 2021 Në ora: 10:39
Elvana Gjata

Elvana Gjata erdhi joshëse në imazhet e reja.

Elvana Gjata nuk është shumë aktive me mbrëmje muzikore gjatë kësaj periudhe.

Ajo i jep rëndësi të madhe paraqitjes së jashtme çdo herë, gjë për të cilën merr vazhdimisht komente pozitive.

Së fundi, ajo ndau me ndjekësit një fotografi ku shihet me dukej mjaft elegante por ajo që morri vëmendjen e fansave ishte se ajo kishte veshur vetëm reçipeta.

Dukjen e saj Elvana e kombinoi me shumë bizhuteri të mëdha floriri të cilat binin në sy mjaft shumë.

Grimi i këngëtares u fokusua më shumë tek pjesa e syve dhe buzëkuqi ngjyrë rozë e lehtë.

Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Më të lexuarat
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat