Ja si dukej Dafina e vogël

Bota e Yjeve

Ja si dukej Dafina e vogël

Më: 25 shtator 2021 Në ora: 13:30
Dafina

Këngëtarja Dafina Zeqiri, ka ndarë me fansat e saj, fotografi kur ishte e vogël.

Dafina në Instastory ka publikuar dy fotografi kur ishte në klasën e dytë dhe të pestë.

“Fina në klasën e dytë” dhe “Fina në klasën e pestë-gjashtë”, ka shkruar ajo në fotot e publikuara.

Image
Dafina

Kujtojmë se këngëtarja kohët e fundit ka qenë mjaft aktive në publikimin e projekteve muzikore, disa prej të cilave janë pjesë e albumit të saj më të ri “Dafinë moj”.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat