Oriola Marashi provokon me dekoltenë e hapur

Bota e Yjeve

Oriola Marashi provokon me dekoltenë e hapur

Më: 25 shtator 2021 Në ora: 23:48
Oriola Marashi

Oriola Marashi po arrin suksese të njëpasnjëshme si modele dhe imazh i markave të njohura botërore.

Dhe përkundër angazhimeve, modelja e njohur ka gjetur kohë që të ia kushtoi vetës dhe shoqërisë, duke u argëtuara në një nga lokalet në Shqipëri.

Image

 

Bukuroshja shqiptare teksa tregoi atmosferën dhe kohën argëtuese që po kalon, nuk ka lënë anash as ekspozimin e linjave mahnitëse trupore.

E veshur me një veshje plot stil nga marka “Christian Dior”, modelja theksoi dekoltenë e hapur që ia theksonte gjoksin joshëse.

Ajo dukej në formë të mrekullueshme dhe tejet tërheqëse, duke mos lënë shumë vend për imagjinatë.

Image

 

Ndryshe, Oriola së fundi ka realizuar një kampanjë të re me markën “Guess”, pjesë e të cilës është bërë që nga viti 2019.

Ndërkohë, Marashi po punon vazhdimisht në projekte të reja. 

Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Më të lexuarat
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat