Jennifer Lopez shihet rrugëve të New York-ut me një stil të veçantë vjeshte

Bota e Yjeve

Jennifer Lopez shihet rrugëve të New York-ut me një stil të veçantë vjeshte

Më: 26 shtator 2021 Në ora: 00:29
Jennifer Lopez

Jennifer Lopez është në qytetin e saj të lindjes, New York.

52 vjeçarja, dukej gati për vjeshtë teksa shëtiste nëpër qytetin amerikan me një pallto ngjyrë kafe.

Artistja me famë botërore do të performojë në Global Citizen Live, sot (e shtunë), shkruan DailyMail.

Image

Duke shtuar pamjen e saj sezonale, ylli i muzikës u pa me çizme Timberland dhe pantallona të zinj. Ajo kompletoi pamjen vjeshtore me një pellushe që kishte dy xhepa të mëdhenj të përparmë me zbukurime me printime kafshësh, të cilat përputheshin me zbukurimin në jakën e trashë.

Image

Nëna e binjakëve i mbronte sytë me një palë syze dielli të mëdha që kishin lente me ngjyrë të zezë të ombre dhe një palë vathë të mëdhenj.

Lopez u pa duke dalë nga një makinë luksoze e zezë para se të hynte në një studio provash.

Ylli i lindur në Bronx u pa duke kaluar kohë cilësore edhe me fëmijët e saj, Emme dhe Maximilian, në The Grove në Los Angeles të enjten.

Image

Këngëtarja dhe aktorja është nënë e dy fëmijëve nga martesa me Marc Anthony, dhe ajo aktualisht ka takuar familjen e saj me atë të partnerit aktual, Ben Affleck.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Më të lexuarat
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat