Elita përgatit ajvar, pamjet i publikon Gjiko

Bota e Yjeve

Elita përgatit ajvar, pamjet i publikon Gjiko

Më: 26 shtator 2021 Në ora: 21:19
Elita Rudi me Gjikon

Elita dhe Gjiko janë ndër çiftet më të komentuar në mediat rozë.

Pasi që në shumë raste qëndrojnë aktiv në rrjete sociale, çdo postim i tyre kalon në lajm.

Në shumë raste dyshja shprehin dashurinë që kanë si familje, duke ndarë imazhe të ndryshme.

Ndërsa sot, Gjiko e publikoi Elitën duke përgatitur ajvar.

Mos të harrojmë, ai ka treguar se sa të zoja e ka gruan.

Image
Më të lexuarat
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat