Arta Nitaj s’ka guxim të postojë foto pa ‘filtera’

Bota e Yjeve

Arta Nitaj s’ka guxim të postojë foto pa ‘filtera’

Më: 27 shtator 2021 Në ora: 00:12
Arta Nitaj

Arta Nitaj është mjaft e ndjekur në instagram.

Aktorja e “O sa mirë” dhe modelja e njohur nga Peja pëlqehet shumë nga një masë e gjerë për veprimtarinë që shfaq në rrjetet sociale.

Jo rrallë herë Arta merr vëmendje për pozat provokuese për të cilat bëhet lajm në mediat rozë.

Image

 

Por shpesh herë ajo është komentuar edhe për përdorimin e photoshopit dhe filterave, të cilët tani janë bërë pjesë e pandashme e saj.

Arta s’po ka guxim të pozojë as në përditshmëri pa filtera, ku edhe në foton e fundit nuk e ka bërë dot pa ta.

Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Më të lexuarat
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat