Ja çka bën Mozzik për ta hequr mendjen nga Loredana

Bota e Yjeve

Ja çka bën Mozzik për ta hequr mendjen nga Loredana

Më: 28 shtator 2021 Në ora: 00:18
Mozzik

Lidhja e Mozzik dhe Loredanës nuk ka funksionuar edhe pasi tentuan sërish.

Ditë më parë ishte Loredana ajo e cila postoi një foto me Mozzik ku edhe konfirmoi ndarjen duke treguar edhe arsyet se pse nuk funksionoi ri-lidhja e tyre.

Një nga arsyet ishte kokëfortësia nga të dy palët, ajo që nuk i la bashkë as kësaj radhe dyshen simpatike.

“Vështirë me njëri-tjetrin, vështirë pa njëri-tjetrin”, kishte shkruar ndër të tjera Loredana.

Derisa Mozzik po kalon kohë të mirë me shoqëri duke shijuar natyrën edhe pak këto ditë të ngrohta shtatori.

Mbase kjo për ta tërhequr vëmendjen nga problemet e fundit që kishte në jetën private.

Përndryshe, para tri ditësh ai dhe Lori publikuan albumin e tyre “No rich parents”.

Image
Image
Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Më të lexuarat
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat