Gigi Hadid vesh xhaketë dhe pantallona me ngjyrë të gjelbër

Bota e Yjeve

Gigi Hadid vesh xhaketë dhe pantallona me ngjyrë të gjelbër

Më: 28 shtator 2021 Në ora: 18:34
Gigi Hadid

Modelja veshi një veshje të mrekullueshme të gjelbër kur u fotografua duke lënë hotelin Royal Monceau në Paris të martën.

Duke shkuar për javën e modës, supermodelja, 26 vjeç, dukej tipike me stil në xhaketë, pantallona të gjera- të gjitha në nuanca të ndryshme të gjelbër.

Xhaketa sartorial e yllit mbante pëlhurë smeraldi, ndërsa pantallonat e saj të ndezura mbanin më shumë një nuancë bezhë, dhe qafa e breshkës tërhoqi vëmendjen me ngjyrën e saj të ullirit.

Image

Ajo doli nga hoteli me pesë yje me një palë çizme të zeza prej lëkure të lyer, duke mbajtur sendet e saj në një çantë të vogël të stampuar me cheetah.

Kuqalashja e re i hodhi përsëri flokët e saj në mes të kokës në një stil të shkëlqyeshëm, ndërsa u aksesorizua më tej me syze dielli të zinj dhe një palë vathë gjarpëri të artë.

Image

Kur ajo nuk po shfaqet në Javët e lakmuara të Modës në mbarë botën dhe nuk merr pjesë në ngjarje të ndryshme të tjera, Gigi po punon shumë për të rritur fëmijën e saj të parë, një vajzë.

Javën e kaluar, nëna dashamirëse u dha fansave një pamje nga prapaskena në ekstravagancën e parë të ditëlindjes së foshnjës së saj Khai në postimet e saj në Instagram.

Ajo ndan vajzën me të dashurin e saj të grupit One Direction, Zayn Malik.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat