Morena Taraku ndalohet nga Policia e Kosovës

Bota e Yjeve

Morena Taraku ndalohet nga Policia e Kosovës

Më: 28 shtator 2021 Në ora: 20:23
Morena Taraku

Policia e Kosovës ka ndaluar këngëtaren e njohur, Morena Tarakun.

Lajmin e ka bërë të ditur vetë ajo përmes një postimi në Instastory. Morena nuk ka treguar arsyen, por ka bërë me dije se ka sapo ka mbërritur në Kosovë.

“Qeshtu të presin në Kosovë, jemi të dashur dhe të mirëkuptueshëm, kuptohet!”, ka shkruar Morena.

Image
Insta

Kujtojmë që pak kohë më parë, Taraku u komentua në mediat ndërkombëtare për jetën e luksit e rrethuar me ar dhe diamante.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Më të lexuarat
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat