Elvana shfaq stilin unik në paraqitjen e fundit

Bota e Yjeve

Elvana shfaq stilin unik në paraqitjen e fundit

Më: 28 shtator 2021 Në ora: 23:54
Elvana Gjata

Elvana Gjata erdhi joshëse në imazhet e reja.

Elvana Gjata është ndër këngëtaret e dashura të publikut e cila njihet për talentin dhe bukurinë fizike.

E njëjta njihet për stilin e saj të veçantë të cilin nuk ngurron ta shprehë përmes paraqitjeve të shpeshta në rrjete sociale.

Elvana qëndron aktive në rrjete sociale duke ndarë me fansat e saj fotografi apo video të ndryshme nga përditshmëria dhe jo vetëm, ajo publikon të rejat nga projektet e ndryshme.

Image

Fotografitë e postuara me veshje unike, pantallona me detajin jeshil u pëlqyen nga fansat e këngëtares, duke komentuar pozitivisht për stilin e saj të veçantë.

Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat