Ngriten temperaturat, kjo është femra më seksi që do shihni - Bota Sot
Ngriten temperaturat, kjo është femra më seksi që do shihni

Bota e Yjeve

Ngriten temperaturat, kjo është femra më seksi që do shihni

Nga: Bota sot Më: 26 gusht 2017 Në ora: 16:09
Chantel Jeffries

Vera është në përfundim të saj, por Chanel Jeffries po vazhdon ta tregojë trupin në bikini.

Modelja 23 vjeçare, e cila u përfol për një flirt me Justin Bieber, ka treguar fizikun e mahnitshëm në bikini gjatë një seti fotografik në Bali, përcjell Bota sot.

Ajo dukej e mahnitshme, me gjoksin shpërthyese, këmbët e gjata seksi dhe të pasmet pjeshkë.

Padyshim që ajo është ndër femrat më seksi që do shihni sot./BS/

Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat