Elegancë, stil dhe sharm, J-Lo shfaqet mahnitëse rrugëve të New Yorkut - Bota Sot
Elegancë, stil dhe sharm, J-Lo shfaqet mahnitëse rrugëve të New Yorkut

Bota e Yjeve

Elegancë, stil dhe sharm, J-Lo shfaqet mahnitëse rrugëve të New Yorkut

Më: 26 gusht 2017 Në ora: 19:05
J-Lo dhe Alex Rodriguez

Vitet kalojnë, por Jennifer Lopez asesi nuk e ndjen plakjen.

Këtë më së miri e dëshmojnë fotografitë e fundit, të shkrepura nga paparacët rrugëve të New Yrokut, ku ajo u fotografua pranë të dashurit të saj Alex Rodriguez.

E veshur me elegancë dhe plot stil, këngëtarja e famshme rrezatonte plot shkëlqim pranë Alexit, me të cilin së bashku ishin nisur drejt një darke romantike.

Ndonëse ai është gjashtë vite më i ri, kjo nuk e ka penguar aspak Lopezin që të shijojë më në fund dashurinë e saj.

Image
Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat