Femra më perfekte në planet ka vendosur t’iu çmend me këtë vallëzim - Bota Sot
Femra më perfekte në planet ka vendosur t’iu çmend me këtë vallëzim

Bota e Yjeve

Femra më perfekte në planet ka vendosur t’iu çmend me këtë vallëzim

Nga: Bota sot Më: 27 gusht 2017 Në ora: 12:51
Kelly Brook

Ajo është kritikuar muajin e kaluar për shkak të formave trupore të saj, të trasha.

Por, Kelly Brook ka treguar se i kanë bërë kritikat, pasi ka publikuar një video, ku ka shfaqur fizikun e saj mahnitës, shkruan Daily Mail, përcjell Bota sot.

Modelja dhe aktorja 37-vjeçare, ka ekspozuar gjoksin e saj shpërthyes dhe të pasmet bombastike derisa launte në video, për të festuar kalendarin e saj të ardhshëm.

Kujtojmë se Kelly është shpallur femra më perfekte në planet vitin e kaluar./BS

Image
Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat