Njihuni me të dashurën seksi te Conor McGregor - Bota Sot
Njihuni me të dashurën seksi te Conor McGregor

Bota e Yjeve

Njihuni me të dashurën seksi te Conor McGregor

Më: 27 gusht 2017 Në ora: 15:49
Conor McGregor dhe Dee Devlin

Conor McGregor është në lidhje me Dee Devlin, por ajo nuk është gruaja e tij, ata as nuk janë të martuar e as të fejuar.E dashura 30-vjeçare e boksierit, është me origjinë nga Dublin dhe është në lidhje me Mc Gregor që nga viti 2008.

Conor McGregor është në lidhje me Dee Devlin, por ajo nuk është gruaja e tij, ata as nuk janë të martuar e as të fejuar.E dashura 30-vjeçare e boksierit, është me origjinë nga Dublin dhe është në lidhje me Mc Gregor që nga viti 2008

Çifti njoftoi se ishte në pritje të fëmijës së parë vitin e kaluar, dhe mirëpritën në jetë djalin Conor Jack McGregor në muajin maj.Conor gjithmonë ka qenë i hapur rreth asaj se sa Dee e ka mbështetur në karrierën e tij, madje edhe me para se ishte shumë i suksesshëm.“E dashura ime ka punuar shumë gjatë gjithë viteve edhe kur unë nuk kam pasur absolutisht asgjë”, tha boksieri për Mirror vitin e kaluar. “Ajo më mban mua, jam në gjendje t’i jap gjithçka që ajo ka dashur ndonjëherë, dhe të udhëtojë botën me të, kjo më mbush me krenari”.

Image
Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat