Heidi s’i lë asgjë imagjinatës, pa të brendshme e sytjena në tepihun e kuq

Bota e Yjeve

Heidi s’i lë asgjë imagjinatës, pa të brendshme e sytjena në tepihun e kuq

Nga: Bota sot Më: 28 gusht 2017 Në ora: 09:46
Heidi Klum

Ajo njihet për paraqitjet e saj në tepihun e kuq dhe nëpër pista.

Dhe Heidi Klum ka vazhduar të mahnis me pamjen e saj edhe të dielën në Kaliforni, ku u mbajt ceremonia e ndarjes së çmimeve “MTV Video Music Awards 2017”, përcjell Bota sot.

Supermodelja gjermane tregoi asetet e saj me një fustan të hollë me detaje të thurura, duke ekspozuar thuajse gjithçka nga trupi i saj, shkruan Daily Mail.

Prerja e thellë tek gjoksi, bëri që 44-vjeçarja të nxirrte gati krejt gjoksin./BS

Image
Image
Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat