Amber Rose, seksi dhe elegante me gjeste provokuese me të dashurin - Bota Sot
Amber Rose, seksi dhe elegante me gjeste provokuese me të dashurin

Bota e Yjeve

Amber Rose, seksi dhe elegante me gjeste provokuese me të dashurin

Më: 28 gusht 2017 Në ora: 15:28
Amber Rose dhe 21 Savage

Amber Rose u shfaq më ndryshe se zakonisht në ceremoninë e çmimeve VMA këtë të dielë.

Ajo dhe i dashuri i saj, reperi 21 Savage, pozuan në hyrje në përqafim të njëri-tjetrit dhe u dukën ende në qiellin e shtatë teksa janë në fillet e romancës së tyre.

Amber, e cila njihet për flokët e saj të shkurta, mahniti me “flokët e saj të gjata” që shkonin mjaft bukur me fustanin e saj të zi.

 

Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat