Chrissy Teigen i lë shume pak imagjinatës - Bota Sot
Chrissy Teigen i lë shume pak imagjinatës

Bota e Yjeve

Chrissy Teigen i lë shume pak imagjinatës

Më: 28 gusht 2017 Në ora: 17:19
Chrissy Teigen

Modelja bukuroshe dhe nënë e një vajze, është parë me bikini mjaft provokative derisa ishte në pushime me bashkëshortin e saj, John Legend.

Ata njihen si një prej çifteve më te fuqishme në Hollywood, dhe njihen për lidhjen e tyre të mbushur me dashuri dhe respekt, duke frymëzuar shume fansa të tyre.

Ata janë parë ne brigjet e Mesdheut, dhe Chrissy është ajo që ka marre vëmendjen më të madhe, pasi që është par me një pale bikini të cilat i linin shumë pak imagjinatës.

Duke marr parasysh që nuk ka kohë që është bërë nënë e një vajze të vogël, Chrissy duket më e bukur se kurrë.

Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat