Chantel kopjon Kim - Bota Sot
Chantel kopjon Kim

Bota e Yjeve

Chantel kopjon Kim

Më: 28 gusht 2017 Në ora: 17:59
Chantel Jeffries

Kim Kardashian nuk është e famshme vetëm për linjat e saj, por edhe për veshjet me të cilat zgjedh të dalë në publik.

E për këtë, janë të shumta ato që përpiqen të kopjojnë, madje edhe mes të famshmeve. Kështu zgjodhi të bëjë edhe Chantel Jeffries. Modelja dhe DJ e famshme u shfaq si një “kopje” e Kim Kardashian në mbrëmjen e Video Music Awards të MTV në Inglewood të Kalifornisë.

23-vjeçarja, që ka qenë në një romancë të shkurtër me Justin Bieber kishte zgjedhur një fustan të zi me dekolte të zgjeruar, thuajse identik si Kim Kardashian në 2008.

Image
Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat