Kim Kardashian në rolin e Zonjës së Parë të Amerikës - Bota Sot
Kim Kardashian në rolin e Zonjës së Parë të Amerikës

Bota e Yjeve

Kim Kardashian në rolin e Zonjës së Parë të Amerikës

Nga: H.O. Më: 28 gusht 2017 Në ora: 18:28
Kim Kardashian dhe North West

Kim Kardashian ka xhiruar një set të ri fotografik në rolin e zonjës së parë të Amerikës.

“Do ta ruaj si thesar këtë set fotografik gjithmonë. Faleminderit Revista Intervieë”, shkruan Kim Kardashian në fotot e publikuara në Facebook.

“Zonja e re e Amerikës, Kim Kardashian West dhe vajza e saj, North West”, shkruan revista Interview./BS

Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat