Kostumi i tregon shumë Nicki Minaj - Bota Sot
Kostumi i tregon shumë Nicki Minaj

Bota e Yjeve

Kostumi i tregon shumë Nicki Minaj

Më: 28 gusht 2017 Në ora: 19:37
Nicki Minaj

Vetëm së fundmi publikoi videoklipin e këngës së saj më të re dhe në mbrëmjen VMA të MTV s’kish si të mungonte

Nicki Minaj u shfaq me një kostum rozë në Inglewood të Kalifornisë, ku tërhoqi vëmendjen me linjat e saj.

Por, ajo që kapën paparacët dhe mediat rozë ishte zgjedhja e këngëtares, që mos ndoshta duhet të kishte veshur një numër më të madh…

Image
Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat