Kim “injoron” yllin amerikan Taylor Swift - Bota Sot
Kim “injoron” yllin amerikan Taylor Swift

Bota e Yjeve

Kim “injoron” yllin amerikan Taylor Swift

Më: 28 gusht 2017 Në ora: 20:20
Kim Kardashian

Është në çdo aspekt me e ulët se Taylor Swift por Kim Kardashian ka gjetur që ta injoron yllin e muzikës pop të Amerikës dhe atë në një emision live që drejtohet nga Ryan Seacrest dhe Kelly Ripa

Taylor Swift kishte gjetur pak hapësirë për të kritikuar Kim Kardashian kur debutoi me videon e saj “Look What You Made Me Do” në MTV të dielën në mbrëmje.

Por nuk ka vonuar shumë dhe sirena e televizionit Kim Kardashian e ka injoruar totalisht këtë sulm duke mos folur për të në emisionin e Ryan Seacrest.

Bukuroshja pritet të këtë paraqitje tërë javën në këtë emision deri në fund të pushimit veror.

Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat