Seksi në të kuqe, nxjerr të pasmet në fustan transparent - Bota Sot
Seksi në të kuqe, nxjerr të pasmet në fustan transparent

Bota e Yjeve

Seksi në të kuqe, nxjerr të pasmet në fustan transparent

Nga: Bota sot Më: 28 gusht 2017 Në ora: 23:08
Vanessa Hudgens

MTV VMA mblodhi yjet më të mëdhenj të muzikës e artit.

Ndër ta ishte edhe Vanessa Hudgens, e cila shkëlqeu me pamjen e saj në tapetin e kuq, në The Forum in Inglewood në Kaliforni, të dielën, përcjell Bota sot.

Aktorja u shfaq e buzëqeshur, derisa rrezatonte në një fustan të gjatë, të kuqe.

28 vjeçarja dukej e mahnitshme, derisa ekspozoi trupin seksi, sidomos këmbët dhe të pasmet, në fustanin transparent./BS/

Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat