Hedi pa të brendshme, tregon gjoksin shpërthyes dhe... - Bota Sot
Hedi pa të brendshme, tregon gjoksin shpërthyes dhe...

Bota e Yjeve

Hedi pa të brendshme, tregon gjoksin shpërthyes dhe...

Nga: Bota sot Më: 28 gusht 2017 Në ora: 23:30
Heidi Klum

Ajo nuk është e panjohur për paraqitje me stil në tapetin e kuq dhe rrëmbim të gjithë vëmendjes.

Kështu ndodhi edhe të dielën mbrëma në MTV VMAs, ku Heidi Klum u sigurua që të gjithë sytë të jenë tek ajo, derisa u paraqit me një fustan ngjyrë ari, përcjell Bota sot.

44 vjeçarja mahniti me pamjen e saj, derisa nuk kishte veshur të brendshme.

Supermodelja gjermane shkëlqeu, derisa ishte gjoksi shpërthyes që binte më shumë në sy./BS/

Image
Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat