Femrat që ulin mbathjet dhe nxjerrin “zogun”. Mes tyre një shqiptare (+18) - Bota Sot
Femrat që ulin mbathjet dhe nxjerrin “zogun”. Mes tyre një shqiptare (+18)

Bota e Yjeve

Femrat që ulin mbathjet dhe nxjerrin “zogun”. Mes tyre një shqiptare (+18)

Më: 29 gusht 2017 Në ora: 21:13
Qëllimisht kanë veshur fustane të hapura, kanë hequr mbathjet dhe kanë treguar zogun e tyre.

Këta femra kanë shokuar të gjithë botën. Për faktin se janë shumë të njohura, ata kanë treguar më shumë se ç’duhet.

Qëllimisht kanë veshur fustane të hapura, kanë hequr mbathjet dhe kanë treguar zogun e tyre.

Mes tyre është dhe një shqiptare.

Bëhet fjalë për Angela Martinin.

Ata dinë që vetëm me art, rriten fansat, por edhe me gjëra të tjera.

Image
Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat