Demi Rose harron Tygan, tani në lidhje me një reper tjetër - Bota Sot
Demi Rose harron Tygan, tani në lidhje me një reper tjetër

Bota e Yjeve

Demi Rose harron Tygan, tani në lidhje me një reper tjetër

Më: 30 gusht 2017 Në ora: 12:47
Demi Rose

Modelja dhe ish e dashura e reperit Tyga, Demi Rose nuk di të ndalet.

Ajo kohëve të fundit është shumë e pranishme në mediet rozë, falë paraqitjeve të saja super seksi dhe fotografive ‘hot’ që poston në rrjetet siciale.
Së fundmi ajo ka befasuar të gjithë, pasi është parë në Londër bashkë me reperin e famshëm botëror Drake.

22-vjeçarja me trupin e saj bombastik si duket i’a ka trullosur mendjen reperit. Shikoni si duket ajo.

Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat