Vanessa del me sytjena rrugëve të LA - Bota Sot
Vanessa del me sytjena rrugëve të LA

Bota e Yjeve

Vanessa del me sytjena rrugëve të LA

Nga: Bota sot Më: 30 gusht 2017 Në ora: 15:49
Vanessa Hudgens

Ajo ka pasur disa ditë shumë të ngarkuara, duke marrë pjesë në evente dhe duke u marrë me punë në Los Angeles në Las Vegas.

Dhe të martën Vanessa Hudgens u paraqit përplot stil, duke treguar linjat seksi trupore, përcjell Bota sot.

Aktorja 28 vjeçarja dukej sensacionale, e veshur në kostum bardhë e zi, në pjesën e sipërme vetëm në sytjena, dukë marrë vëmendjen në rrugë./BS/

Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat