Irina Shayk “ringjall” detin e Vdekur! - Bota Sot
Irina Shayk “ringjall” detin e Vdekur!

Bota e Yjeve

Irina Shayk “ringjall” detin e Vdekur!

Më: 30 gusht 2017 Në ora: 16:49
Irina Shayk

Pasi u rikthye në vendlindjen e saj dhe postoi foto së bashku me gjyshen, Irina Shayk i është rikthyer pushimeve.

Bukuroshja ruse ka publikuar foto tejet provokuese në rrjetet e sociale teksa është duke pushuar në detin e Vdekur.

Edhe pse vetëm 5 muaj më parë solli në jetë fëmijën e saj të parë, vajzën Lea, 31-vjeçarja duket në një formë perfekte.

Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat