Modelja braziliane tregon linjat seksi në det - Bota Sot
Modelja braziliane tregon linjat seksi në det

Bota e Yjeve

Modelja braziliane tregon linjat seksi në det

Nga: Bota sot Më: 30 gusht 2017 Në ora: 17:40
Isabeli Fontana

Ajo është një nga fytyrat më të njohura në industrinë e modës, e cila ka lënë gjurmë duke qenë pjesë e Victoria's Secret dhe Dolce & Gabbana.

Dhe Isabeli Fontana dëshmoi pse ka qenë ndër femrat më të nxehta në Excelsior Beach Launch, në festivalin e 74-të të filmit në Venice të Italisë, të hënën, përcjell Bota sot.

Bukuroshja tashmë ka realizuar një set fotografik, në të cilin shfaqet më seksi se kurrë.

34 vjeçarja ka pozuar në det, duke treguar fizikun e mahnitshëm./BS/

Image
Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat