Maturantja më seksi nxjerr të pasmet dhe gjoksin - Bota Sot
Maturantja më seksi nxjerr të pasmet dhe gjoksin

Bota e Yjeve

Maturantja më seksi nxjerr të pasmet dhe gjoksin

Nga: Bota sot Më: 30 gusht 2017 Në ora: 20:53
Ariel Winter

Ajo e ka dëshmuar sa e sa herë se nuk ka aspak frikë që të tregojë më shumë nga lëkura.

Dhe Ariel Winter e bëri saktësisht këtë, derisa ishte veshur për të lënë përshtypje, në darkë me të dashurin Levi Meaden në restorant BOA në Los Angeles, të martën, përcjell Bota sot.

Ylli i Modern Family mori gjithë vëmendjen në rrugë, e veshur krejtësisht në të zeza, në pjesën e sipërme që dukej si në sytjena, ndërsa që kishte veshur dhe një minifund e çizme lëkure të gjata.

19 vjeçarja tregoi gjoksin shpërthyes dhe këmbët e të pasmet seksi./BS/

Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat