Modelja shfaqet seksi në bikini, në pushime me John Legend - Bota Sot
Modelja shfaqet seksi në bikini, në pushime me John Legend

Bota e Yjeve

Modelja shfaqet seksi në bikini, në pushime me John Legend

Nga: Bota sot Më: 31 gusht 2017 Në ora: 11:01
Chrissy Teigen dhe John Legend

Ajo ka vendosur që të mos pi më, pasi së fundmi ka pranuar se ka pirë shumë dhe ka bërë emër në industrinë e modës.

Dhe Chrissy Teigen dukej e lumtur dhe e shëndetshme gjatë pushimeve romantike në Sardinia në Itali të mërkurën, derisa shoqëronte burrin e saj John Legend në jaht, përcjell Bota sot.

Modelja 31 vjeçare dukej sensacionale në bikini krem, duke treguar hiret trupore.

Dyshja dukeshin shumë të lumtur dhe të dashuruar./BS/

Image
Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat