Kendall Jenner tundohet nga “La Perla”, braktis Victoria Secret - Bota Sot
Kendall Jenner tundohet nga “La Perla”, braktis Victoria Secret

Bota e Yjeve

Kendall Jenner tundohet nga “La Perla”, braktis Victoria Secret

Më: 31 gusht 2017 Në ora: 18:52
Kendall Jenner

Modelja bukuroshe dhe ndër më të kërkuarat në botë, Kendall Jenner, vjen me një lajm të ri. Ajo tregon se nuk do të jetë më imazhi reklamues i “Victoria Secret”.

Bukuroshja amerikane ka vendosur të ndërprejë bashkëpunimin duke mos qenë pjesë e prezantimit të ardhshëm të veshjeve të brendshme.

Ajo thuhet të ketë refuzuar një ofertë të majme duke vendosur të bashkëpunoi vetëm me kompaninë “La Perla”.

Image
Kendall Jenner
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat