Mahnitëse, Miranda Kerr tregon barkun e fryrë - Bota Sot
Mahnitëse, Miranda Kerr tregon barkun e fryrë

Bota e Yjeve

Mahnitëse, Miranda Kerr tregon barkun e fryrë

Nga: Bota sot Më: 8 janar 2018 Në ora: 23:01
Miranda Kerr

Ajo është shtatzënë me fëmijën e parë me burrin e saj Evan Spiegel, që është themeluesi i Snapchat.

Dhe Miranda Kerr u paraqit me bark të fryrë në Golden Globes në Oasis Courtyard, Beverly Hilton në Los Angeles të dielën mbrëma, përcjell Bota sot.

Modelja australiane 34 vjeçare dukej e mahnitshme në një fustan të zi leopard, duke treguar fizikun e saj për mrekulli si një shtatzënë.

Ajo mori gjithë vëmendjen me paraqitjen e saj dhe dukej mjaft seksi./BS/

Image
Image
Më të lexuarat
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test
Tjera