Rita Ora me shumë stil - Bota Sot
Rita Ora me shumë stil

Bota e Yjeve

Rita Ora me shumë stil

Më: 12 janar 2018 Në ora: 22:56
Rita Ora

Këngëtarja e njohur shqiptare, Rita Ora është shfaqur këtë herë e rrethuar nga fansat e shumtë që tentonin të bënin fotografi.

Ajo dukej shumë me stil dhe e bukur veshur me fundin e gjatë të kombinuar me xhaketë.

Rita dukej shumë e kuruar edhe me grimin e lehtë dhe flokët e kapura thjeshtë.

Ndryshe, ajo ka konfirmuar ardhjen në Kosovë për 10 vjetorin e pavarsisë.

Image
Më të lexuarat
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test
Tjera