Rita Ora e mrekullueshme dhe me stil rrugëve të Londrës - Bota Sot
Rita Ora e mrekullueshme dhe me stil rrugëve të Londrës

Bota e Yjeve

Rita Ora e mrekullueshme dhe me stil rrugëve të Londrës

Më: 14 janar 2018 Në ora: 07:47
Rita Ora

Këngëtarja shqiptare me famë botërore, Rita Ora është njëri nga personazhet më të komentuara kohën e fundit.

Fillimisht për muzikën e kohë pas kohe edhe për lidhjet e saj të dashurisë.

Ajo së fundi është parë rrugëve të Londrës veshur me shumë stil dhe kombinuar shumë bukur, por ajo që vërehej ishte tendenca e Ritës për të fshehë fytyrën me shall.

Image
Më të lexuarat
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test
Tjera