Vera s’ka fund për mbretëreshën e Fitnesit - Bota Sot
Vera s’ka fund për mbretëreshën e Fitnesit

Bota e Yjeve

Vera s’ka fund për mbretëreshën e Fitnesit

Më: 14 janar 2018 Në ora: 13:45
Jen Selter

Jo të gjithë kanë mundësi që t’i shpëtojnë të ftohtit, e Jen Selter është një prej atyre personave që i ka mundësitë që të shijojë gjithnjë kënaqësinë e pushimeve verore.

Modelja amerikane e cilësuar si mbretëresha e Fitnesit, Jen Selter vijon të jetë protagonist në llogarinë e saj në Instagram.

24-vjeçarja nga New Yorku, i ka ikur të ftohtit që ka zaptuar një pjesë të SHBA-ve dhe ka përfunduar në ishujt Maldive, ku po shijon diellin e nxehtë dhe detin.

Jen nuk ndërpret për asnjë moment as komunikimin me fansat e saj, ndërsa poston vazhdimisht foto mjaft ‘të nxehta’ Instagramin e saj, duke bërë që vëmendja të jetë maksimale.

Image
Image
Më të lexuarat
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test
Tjera