David dhe Victoria darkë romantike në Paris - Bota Sot
David dhe Victoria darkë romantike në Paris

Bota e Yjeve

David dhe Victoria darkë romantike në Paris

Më: 18 janar 2018 Në ora: 16:23
David dhe Victoria Beckham

Kanë udhëtuar së bashku të mërkurën drejt Francës, ku kanë qenë të ftuar në një prej eventeve të Louis Vuitton së bashku, dhe kanë përfituar për të organizuar një darkë romantike nën shoqërinë e njëri-tjetrit.

Bëhet fjalë për një nga çiftet më të famshme, David dhe Victoria Bechkam, të cilët janë fotografuar në një nga lokalet e Parisit.

Në fotot e publikuara, Victoria shfaqet e veshur me një fustan me lule, i cili është pjesë e koleksionit të saj, ndërsa ish futbollisti me një T-shirt të bardhë.

Çifti duket mjaft i lumtur krah njëri-tjetrit dhe duket se po i shijojnë këto çaste së bashku.

Image
Më të lexuarat
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test
Tjera