Lottie Moss në të brendshme, thjesht e papërballueshme - Bota Sot
Lottie Moss në të brendshme, thjesht e papërballueshme

Bota e Yjeve

Lottie Moss në të brendshme, thjesht e papërballueshme

Më: 19 janar 2018 Në ora: 07:37
Lottie Moss

Lottie Moss ka pozuar në të brendshme të tejdukshme për herë të parë në këto dy muaj dhe format e saj me të vërtetë janë të mahnitshme.

Tashmë ajo ka bërë karrierë në pista të modës madje totalisht e pavarur nga motra e saj më e vjetër, supermodelja Kate Moss.

E kredencialet e një modeleje seksi ajo i ka treguar në disa fotografi të fundit në Instagram ku Lottie është tepër seksi.

Bukuroshja bionde i ka lënë pak imagjinatës me figurën e saj, derisa për format e saj është folur shumë kohëve të fundit që janë regjim i ushtrimeve të shumta të bukuroshes në palestër.

Gjë që dëshmohet edhe në këto foto.

Image
Image
Më të lexuarat
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test
Tjera